КОМУНІКАТИВНО-ДИСКУРСИВНА МЕТОДОЛОГІЯ В СУЧАСНОМУ ЮРИДИЧНОМУ НОРМОТВОРЕННІ
Ключові слова:
комунікація, дискурс, методологія, логіка, семіотика, право, судова практика
Анотація
Констатовано, що комунікативно-дискурсивна методологія спрямована на аналіз теоретичного та практичного юридичного нормотворення як універсального способу пізнання юридичної дійсності. Розглянуто особливості правозастосування норм у судовій практиці, що передбачає обґрунтованість й аргументованість звинувачень, а також їх спростування. Доведено, що важливою професійною рисою сучасного юриста є вміння здійснювати семантичний аналіз висловів природної мови.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Переглядів анотації: 150 Завантажень PDF: 300
Номер
Розділ
Методологія права
Авторське право (c) 2017 Філософські та методологічні проблеми права
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.