ПРАВОЗАСТОСУВАННЯ ТА ЙОГО ОЗНАКИ В КОНТЕКСТІ СЕМІОТИКО-ПРАВОВОГО АНАЛІЗУ ПРАВОВОЇ РЕАЛЬНОСТІ
Ключові слова:
правозастосування, семіотика права, філософія права, семіотико-правовий аналіз, знакова система права, правова реальність
Анотація
Визначено поняття правозастосування на підставі результатів вивчення філософсько-правової та юридичної літератури. Проаналізовано за допомогою семіотичної методології ознаки правозастосування як правової знакової конструкції та елементу правової реальності. Схарактеризовано значення семіотичного підходу для розв’язання окремих проблем філософії права та юриспруденції на сучасному етапі їхнього розвитку.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Переглядів анотації: 117 Завантажень PDF: 107
Номер
Розділ
Окремі напрями філософії права (проблеми онтології, гносеології, антропології та аксіології права)
Авторське право (c) 2017 Філософські та методологічні проблеми права
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.