Міграційні конфлікти як об’єкт філософсько-правового аналізу
Ключові слова:
міграція, міграційні конфлікти, конфронтація «свій – чужий», громадська безпека, природне право, права людини, міграційна політика, інтеркультурний дискурс, філософія права
Анотація
Здійснено філософсько-правовий аналіз причин виникнення та способів подолання міграційних конфліктів. Акцентовано увагу на тому, що конфронтація «свій – чужий» між мігрантами й корінними жителями певної країни чи місцевості є основною причиною виникнення міграційних конфліктів і становить загрозу для громадської безпеки. Обґрунтовано положення про те, що стратегічне планування й удосконалення міграційної політики певної держави на гуманістичних засадах сприятиме розвитку громадянського суспільства та може слугувати інструментом збагачення держави.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Переглядів анотації: 124 Завантажень PDF: 290
Номер
Розділ
Філософські проблеми окремих напрямів правознавства
Авторське право (c) 2017 Філософські та методологічні проблеми права
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.