Адміністративно-правові відносини в англійській інтерпретації
Ключові слова:
вчений-адміністративіст, відносини, соціальна взаємодія, Європейський Союз, ясність, однозначність, всесвітній простір
Анотація
Проаналізовано особливості адміністративно-правових відносин в англійській інтерпретації. Визначено, що їх обʼєктом є суспільне благо, яке має ціннісне наповнення для кожного субʼєкта суспільства. Окреслено проблему ролі англійської мови в діяльності науковця-адміністративіста. Наголошено на необхідності прийняття закону щодо обовʼязковості англійського перекладу будь-якого міжнародного акта (угоди, договору, ноти), які укладає Україна та інша держава з метою кращого та всебічного розуміння положень міжнародного акта для кожного субʼєкта адміністративно- правових відносин.Завантаження
Дані завантаження ще не доступні.
Переглядів анотації: 107 Завантажень PDF: 47
Номер
Розділ
Філософські проблеми окремих напрямів правознавства
Авторське право (c) 2018 Філософські та методологічні проблеми права
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство власної праці та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дає змогу іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану працю з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію статті в цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в журналі (наприклад, розміщувати статтю в репозитарії установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дає змогу і заохочує розміщення авторами в Інтернеті (наприклад, у електронних сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису статті як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє продуктивній науковій дискусії та позитивно впливає на оперативність та динаміку цитування опублікованої роботи.